0 (212) 679 44 56

Bağlantılar

Temsilciliklerimiz;

Bootstrap Image Preview

Oil-Dri Corporation of America
1941’de yer absorbanlarının üretim ve distribütörlüğü ile faaliyete geçen firma bugün tüketici ve endüstri absorbanları dahil, otomotiv, tarım, bitkisel yağlar, sıvı arıtma gibi birçok sektör için ürün geliştirme, üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bootstrap Image Preview

Christy Catalytics, LLC
Christy Catalytics LLC 1800’lü yılların sonlarında kurulmuş Christy Tuğla Fabrikası’nın mevcut dört şirketinden biridir. Özellikle katalizör destekleri konusunda kullanılan seramik ve alumina toplar’ın üretiminde dünyanın başta gelen birkaç şirketi arasındadır.

Bootstrap Image Preview

Kumar Metal Industries Pvt. Ltd.
Kumar Metal Industries 1939 yılında kurulmuş olan, Hamyağ, Solvent Ekstraksiyon ve Bitkisel Yağ Rafinasyon Tesisleri tasarım, mühendislik ve imalatında uzmanlaşmış bir firmadır. Dünyada 30’dan fazla ülkede 500’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Bootstrap Image Preview

Century Chemical Works Sdn. Bhd.
Century Chemical Works Sdn. Bhd., Japon ve Malezya sanayicilerinin iş ortaklığı ile kurulmuştur. "Malbon®" ticari markasıyla toz aktif karbon üretimi yapmaktadır.

Bootstrap Image Preview

Yasho Industries Private Ltd.
Şirketimiz Hindistan-Mumbai’de yerleşik Yasho Industries Private Ltd.’in gıda sanayiine yönelik antioksidan ürünlerinin Türkiye temsilciliği ve genel distribütörlüğünü yapmaktadır. Yasho Industries 1985 yılında kurulmuş ve Ar-Ge’ye verdiği önemle ve proses ve ürünlerinde sürekli yaptığı yenilik ve iyileştirmelerle tanınmış bir firmadır.

Yararlı Linkler;

 
Bootstrap Image Preview

AOCS
American Oil
Chemists' Society

(www.aocs.org)

Bootstrap Image Preview

BYSD
Bitkisel Yağ
Sanayicileri Derneği

(www.bysd.org.tr)